IsraelKitchen.Brinkster.Net - אינדקס מטבחים הנו מאגר מידע מקיף בתחומים העוסקים במטבח

המטבח שלי - חוויות אישיות מעיצוב, רכישת ו-שיפוץ מטבח

10.2010 מטבחי יוקרה, לבחור מטבח יוקרתי זה לא זול

2.2010 רגבה, בסופו של דבר

9.2009 בית חדש, מטבח חדש

8.2009 שיפוץ רבותיי שיפוץ

מטבחי יוקרה, לבחור מטבח יוקרתי זה לא זול

אוקטובר , 2010: אורח שהפך למשקיע חשוב בפרויקט של בן זוגי, החליט להקים משכן קבע בקיסריה, רכש קרקע עליה חורבות בית ישן שעבר שיפוץ ובניית יסודות מחודשים. אותו אורח החליט שאת החלק האהוב עליו בבית, הוא יעצב במיטב כספו - השירותים. אחר כך החליט לעשות מעשה דומה באזור המטבח. 'מטבח חדש ויוקרתי' הייתה הדרישה היחידה שציין באוזניי כשביקש את עזרתי בגלל מגבלות שפה בחיפוש אחר המטבח המושלם. כשמחפשים מטבחי יוקרה ברשת, קשה למצוא מקור אמין ומקיף. קיבלנו המלצות על מספר שמות בולטים בתעשיית מטבחי היוקרה בישראל: טיב מטבחים, בולטהאופ, טולמנ'ס, דקור, הצדף, מטבחי מילה, ארבעה נגרים כמובן ועוד.אחרי בחירת ספק וקבלן שיפוץ, עבר אזור המטבח מהפך של ממש ובהשקעה של 75 אלף ש"ח, הגיע לעיצוב הרצוי והשימושי ביותר. הציוד ושיפוצים נלווים שהתעוררו אחר כך, עלו הרבה יותר...

רגבה, בסופו של דבר

פברואר , 2010: את המפתחות לדירה קיבלנו מוקדם מהצפוי. הייתה 'תקלה' ולראשונה, לטובתנו. הבעיה היחידה הייתה המטבח. אנחנו החלטנו לדחות את ההחלטות על המטבח החדש בדירה החדשה, כמעט עד לרגע האחרון, בגלל גיסי - מעצב מטבחים מצרפת, שהגיע לביקור קיץ בישראל. אחרי שבועות של תכנון, שבועיים של שיפוץ וכמעט שני התקפי לב והרבה מאד כספים, הזמנו את רגבה ובתוך שבוע נעמד לו מטבח 'צרפתי' אמיתי. הדוד שהיה באמת נחמד לילדים, חזר בבושת פנים לסטודיו הצרפתי במרסאיי ומאז לא שמענו ממנו.

בית חדש מטבח חדש

ספטמבר, 2009: הכל התחיל שעברנו לגור בקריית אונו החדשה. רכשנו דירה 'על הנייר' ונכנסו אליה כעבור חצי שנה. המטבח כבר היה אמור להיות מוכן אבל החברה האחראית על המטבחים בפרוייקט הנדל"ן בו רכשנו את הדירה, פישלה בגדול. במקום לעמוד בזמנים, קיבלנו מטבחים זמניים - בניין שלם עם מטבח זמני, לא מעוצב, לא יוקרתי, לא פונקציונלי. כאשר נפל אחד הארונות  (מסוג 'קלפה') על ראשו של אורח באחת הדירות, הוחלט בועד הבית של הבניין לארגן מרד דיירים. על המרד ניצח עורך דין שעסק גם בתביעות נזיקין בעבור קריסות ובעיות חוזרות במטבחים הזמניים. כעבור שלושה חודשי מאבק קשים, הגיע צוות ענק ומיומן לבניין ובתוך שבוע עבודה סיים את שהיה אמור לסיים חודשים ספורים קודם לכן. כיום אנחנו עם מטבח חדש ומעוצב, פונקצינלי ויוקרתי. סוף טוב, הכל טוב.

שיפוץ רבותיי, שיפוץ

אוגוסט, 2009: לקוחה ותיקה בסופר השכונתי סיפרה לקצב את הסיפור המהיר הבא: את שתי בנותיה היא מגדלת לבד בבית קטן באיזור הדרומי של רמת גן. טלויזיה יש, מיטות יש, אוכל לא חסר וזהו. אין הרבה יותר מזה. הדירה הישנה הכילה מטבח מתפרק שתוקפו עמד לפוג על פי החלטת הטרמיטים בעץ. כאשר פנתה לאחת מחברות עיצוב המטבח הגדולות, נדהמה לגלות שבמקום הצעת מחיר נשלח אליה איש מדידות.  האיש מדד את המטבח, שאל על ארונות מעודפים, הציע כיור בשרי וחלבי בהפרדה, התאים תנור בילט אין והשאיר מקום למקרר. אחרי חודש הגיעו להתקין, עם ציוד חשמלי בשובי 25 אלף ש"ח לפחות. פעם בשנה האישה עוד מקבלת מכתב 'שנה טובה' ואז היא נזכרת לצאת מהמטבח וביום כיפורים לסור לבית הכנסת ולבקש תודה מבורא עולם ששלח לה מלאכים ברגע קריטי בחייה.

מעוניינים לפרסם? צרו קשר

שיפוצים  באזור סביון - שיפוצי יוקרה לבתי פרטיים, וילות ומשרדים ביתיים.